facebook
ZESPÓŁ
Wojciech Szelerski
Wojciech Szelerski
dyrektor produkcji
Dyrektor Produkcji. Realizator wizji i operator, wcześniej specjalizujący się w technice oświetleniowej. Główny producent pasma „Wieczór WTK”.
Violetta Sendrowska
Violetta Sendrowska
dyrektor kreatywny
Absolwentka Grafiki - Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytetcie Artystycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. jako projektant, dyrektor kreatywny i menedżer wizerunku. Nadzoruje pracę Działu Kreacji. Tworzy koncepcje kreatywne, scenariusze oraz oprawy graficzne do programów.
Jerzy Przybek
Jerzy Przybek
junior art director, producent video.
Operator kamery, producent, montażysta.
Zofia Mikołajczak
Zofia Mikołajczak
junior art director, projektant graficzny - animator
Absolwentka Animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Oprócz realizacji krótkich form filmowych zajmuje się również projektowaniem plakatów i ilustracji. Lubi rysunek oraz pracę przy projektach związanych z muzyką.
Lidia Pikuła
Lidia Pikuła
projektant graficzny – animator
Absolwentka Grafiki Projektowej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Oprócz krótkich form filmowych, zajmuje się projektowaniem ilustracji i plakatów. Wykonuje prace w technice tradycyjnej jak i cyfrowej. Interesuje się filmem rysunkowym i animacją poklatkową.
Agnieszka Ignaszak
Agnieszka Ignaszak
projektant graficzny - animator
Absolwentka Grafiki Projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Poza animacją zajmuje się projektowaniem plakatów i ilustracji. Pasjonatka wędrówek górskich i fotografii.
Natalia Niezgoda
Natalia Niezgoda
charakteryzatorka
Posiada międzynarodowy certyfikat z charakteryzacji, wizażu i stylizacji. Zafascynowana światem mody, sztuki i plastyki. Teraz, z głową pełną pomysłów, realizuje swoje pasje w świecie produkcji telewizyjnych.
Dariusz Kujawski
Dariusz Kujawski
operator, producent video
Operator kamery z doświadczeniem telewizyjnym. Teraz rozwija się także przy produkcjach komercyjnych. Prywatnie entuzjasta nowinek technicznych.
Jakub Frąckowiak
Jakub Frąckowiak
operator, producent video
Absolwent Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Fotografią pasjonuje się od wielu lat. Jakiś czas temu pasję połączył z pracą. W wolnych chwilach lubi śledzić nowinki filmowo-fotograficzne ale później i tak woli zajrzeć do ciemni, gdzie pomimo mroku znajduje źródło swojej fascynacji.
Jakub Brzęczkowski
Jakub Brzęczkowski
operator, montażysta
Z zawodu operator kamery. Od ponad 10 lat w branży, w której pierwsze kroki stawiał jako montażysta na systemach liniowych. Certyfikowany użytkownik Final Cut Pro. Obecnie realizator wizji w WTK.
Sylwia Grys
Sylwia Grys
copywriter
Człowiek od tekstów i przecinków we właściwych miejscach. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery, spisuje swoje obserwacje i zasłyszane dialogi. Entuzjastka kina gangsterskiego.
Mateusz Borys
Mateusz Borys
redaktor kreatywny
Maciej Springer
Maciej Springer
operator, producent video
Operator kamery, producent, montażysta materiałów telewizyjnych i reklamowych . Z kamerą pracuje od 16 roku życia. Ukończył Studium Realizacji Telewizyjnej w Poznaniu. Pracował dla regionalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Prywatnie wielki pasjonat fotografii.
Anna Górska
Anna Górska
Projektant Graficzny, Animator
Absolwentka szkoły muzycznej oraz kierunku grafika i animacja na poznańskiej WSNHiD. Po godzinach zajmuje się fotografią i realizacją krótkich form filmowych oraz podróżuje po świecie.