facebook
ZESPÓŁ
Wojciech Szelerski
Wojciech Szelerski
dyrektor produkcji
Dyrektor Produkcji. Realizator wizji i operator, wcześniej specjalizujący się w technice oświetleniowej. Główny producent pasma „Wieczór WTK”.
Violetta Sendrowska
Violetta Sendrowska
dyrektor kreatywny
Absolwentka Grafiki - Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytetcie Artystycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. jako projektant, dyrektor kreatywny i menedżer wizerunku. Nadzoruje pracę Działu Kreacji. Tworzy koncepcje kreatywne, scenariusze oraz oprawy graficzne do programów.
Jerzy Przybek
Jerzy Przybek
dyrektor ds. produkcji reklamy
Lidia Pikuła
Lidia Pikuła
art director
Absolwentka Grafiki Projektowej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Oprócz krótkich form filmowych, zajmuje się projektowaniem ilustracji i plakatów. Wykonuje prace w technice tradycyjnej jak i cyfrowej. Interesuje się filmem rysunkowym i animacją poklatkową.
Agnieszka Ignaszak
Agnieszka Ignaszak
projektant graficzny - animator
Absolwentka Grafiki Projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Poza animacją zajmuje się projektowaniem plakatów i ilustracji. Pasjonatka wędrówek górskich i fotografii.
Dariusz Kujawski
Dariusz Kujawski
operator, producent video
Operator kamery z doświadczeniem telewizyjnym. Teraz rozwija się także przy produkcjach komercyjnych. Prywatnie entuzjasta nowinek technicznych.
Jakub Brzęczkowski
Jakub Brzęczkowski
operator, montażysta
Z zawodu operator kamery. Od ponad 10 lat w branży, w której pierwsze kroki stawiał jako montażysta na systemach liniowych. Certyfikowany użytkownik Final Cut Pro. Obecnie realizator wizji w WTK.
Sylwia Grys
Sylwia Grys
copywriter
Człowiek od tekstów i przecinków we właściwych miejscach. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery, spisuje swoje obserwacje i zasłyszane dialogi. Entuzjastka kina gangsterskiego.
Mateusz Borys
Mateusz Borys
redaktor kreatywny
Małgorzata Piątkowska
Małgorzata Piątkowska
make-up, charakteryzacja
Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie. Poznała tam tajniki charakteryzacji filmowej i teatralnej. Obecnie zajmuje się wizażem w telewizji i przy produkcjach reklamowych. Posiada doświadczenie w zakresie food designu.
Joanna Młyńczak
Joanna Młyńczak
charakteryzjacja, make-up
Anna Kabuła
Anna Kabuła
animator
Laura Kantorska
Laura Kantorska
RODO info obraz

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dorogi Uzyktowniku! W związku z RODO (Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych) zmieniliśmy naszą politykę prywatności. Dbając o twoje bezpieczeństwo w naszej Polityce Prywatności opisaliśmy na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.