facebook
ZESPÓŁ
Wojciech Szelerski
Wojciech Szelerski
dyrektor produkcji
Dyrektor Produkcji. Realizator wizji i operator, wcześniej specjalizujący się w technice oświetleniowej. Główny producent pasma „Wieczór WTK”.
Jerzy Przybek
Jerzy Przybek
dyrektor ds. produkcji reklamy
Agnieszka Ignaszak
Agnieszka Ignaszak
art director, project manager
Absolwentka Grafiki Projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Poza animacją zajmuje się projektowaniem plakatów i ilustracji. Pasjonatka wędrówek górskich i fotografii.
Lidia Pikuła
Lidia Pikuła
art director
Absolwentka Grafiki Projektowej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Oprócz krótkich form filmowych, zajmuje się projektowaniem ilustracji i plakatów. Wykonuje prace w technice tradycyjnej jak i cyfrowej. Interesuje się filmem rysunkowym i animacją poklatkową.
Dariusz Kujawski
Dariusz Kujawski
operator, producent video
Operator kamery z doświadczeniem telewizyjnym. Teraz rozwija się także przy produkcjach komercyjnych. Prywatnie entuzjasta nowinek technicznych.
Jakub Brzęczkowski
Jakub Brzęczkowski
operator, montażysta
Z zawodu operator kamery. Od ponad 10 lat w branży, w której pierwsze kroki stawiał jako montażysta na systemach liniowych. Certyfikowany użytkownik Final Cut Pro. Obecnie realizator wizji w WTK.
Sylwia Grys
Sylwia Grys
copywriter
Człowiek od tekstów i przecinków we właściwych miejscach. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery, spisuje swoje obserwacje i zasłyszane dialogi. Entuzjastka kina gangsterskiego.
Anna Kabuła
Anna Kabuła
projektant graficzny, animator
Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu na wydziale grafiki projektowej. Dyplom magisterski obroniła w pracowni Grafiki Kinetycznej dr.Mateusza Kokota. Pasja — animacja, ilustracja, typografia.
Mateusz Borys
Mateusz Borys
redaktor kreatywny
Małgorzata Piątkowska
Małgorzata Piątkowska
make-up, charakteryzacja
Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie. Poznała tam tajniki charakteryzacji filmowej i teatralnej. Obecnie zajmuje się wizażem w telewizji i przy produkcjach reklamowych. Posiada doświadczenie w zakresie food designu.
Joanna Młyńczak
Joanna Młyńczak
charakteryzjacja, make-up
Laura Kantorska
Laura Kantorska
animator
Aleksander Stróżyk
Aleksander Stróżyk
Operator kamery
RODO info obraz

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dorogi Uzyktowniku! W związku z RODO (Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych) zmieniliśmy naszą politykę prywatności. Dbając o twoje bezpieczeństwo w naszej Polityce Prywatności opisaliśmy na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.