facebook
OFERTA
IDEE WPRAWIAMY W RUCH
PRODUKCJA REKLAMOWA I PROMOCYJNA
Jesteśmy gotowi do realizacji każdego zlecenia w jakości HD z ziemi, powietrza, a nawet pod wodą.
Spoty reklamowe / video

Prezentacje firm, produktów i usług przeznaczone do emisji w stacjach telewizyjnych i na stronach www. Realizowane techniką video, w tym również w jakości HD. Szczególnym rodzajem są spoty wyborcze.

Spoty wyborcze
Profesjonalna i skuteczna promocja kandydatów w wyborach na różnych szczeblach. Nowoczesna forma, jasny przekaz i gwarancja dotarcia do założonej grupy odbiorców.

Biznes prezentacje

Prezentacja firmy, jej profilu, produktów i osiągnięć. Biznes prezentacja zawsze jest realizowana na podstawie ustalonego scenariusza. Przeznaczona do emisji telewizyjnej, na stronach www, jak i do wykorzystania w marketingu bezpośrednim.

Filmy promocyjne
Filmy pokazujące walory turystyczne, wypoczynkowe i biznesowe skierowane do gmin, miast, regionów oraz instytucji pragnących zaprezentować swoją ofertę, a także zachęcić do odwiedzin i inwestowania.
Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne będące narzędziem służącym do kreacji wizerunku, dedykowanym np. nowym pracownikom, gościom czy potencjalnym inwestorom.

Filmy edukacyjne i szkoleniowe

Filmy przeznaczone do edukacji zarówno szkolnej, jak i zawodowej, również filmy instruktażowe obsługi urządzeń i procesów.

Viral Video

Filmy obiegające internet podbijają świat. Także video promujące działalność naszych Klientów mogą szybko i skutecznie rozprzestrzeniać się po sieci.

Animacje

Animacje komputerowe 2D i 3D, bez których nie istnieje nowoczesna reklama.

Reklama internetowa

Wszystkie formy reklamy www.

Webinar i streaming

Prezentacje i szkolenia realizowane za pośrednictwem internetu. Nowoczesna forma kontaktu z Partnerami i Klientami. W Polsce wciąż nowość, wkrótce przyszłość komunikacji „one to many”.
Najwyższa jakość transmisji internetowych. Gwarancja, praktycznie nieograniczonego, zasięgu każdego wydarzenia.

Kampanie

Tworzymy i realizujemy całościowo kampanie reklamowe. 
Od koncepcji kreatywnych, po spoty reklamowe, radiowe, działania internetowe... Kompleksowo zajmujemy się również projektowaniem materiałów reklamowych, w tym outdoor'owych, jak również przygotowaniem do druku DTP i produkcją.

Szkolenia medialne

Prowadzenie szkoleń z zakresu publicznych wystąpień i wypowiedzi przed kamerą.

Produkcja telewizyjna

Rejestracja imprez i wydarzeń
Zapis video ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i biznesowych przeznaczony do emisji lub archiwizacji. Zrealizowany w jakości umożliwiającej szerokie wykorzystanie promocyjne i emisyjne.

Wielokamerowe realizacje telewizyjne
Produkcja (z użyciem wozu realizacyjnego) profesjonalnych relacji z imprez sportowych, kulturalnych i innych ważnych wydarzeń (np. sesji, obrad, mitingów, konwencji wyborczych).

Realizacja wizji podczas eventów
Wielokamerowa obsługa eventów, z podaniem sygnału na telebimy i streamingiem do internetu.

Produkcja eventów

Impresariat

W ramach grupy WTK działa impresariat artystyczny zarządzający twarzami Telewizji WTK oraz organizujący konferencje, wydarzenia sportowe i artystyczne. Zapewniamy znakomitych konferansjerów na gale, spotkania biznesowe oraz wydarzenia sportowe i kulturalne. Zapewniamy także kompleksową obsługę eventów - od wynajmu sali przez catering, aż po realizację całości live na antenie Telewizji WTK oraz streamingu w internecie.

Studio festiwalowe

Produkujemy relacje z wydarzeń kulturalnych i festiwali. Zapewniamy także nagłośnienie wydarzeń w telewizji i internecie.

Spoty radiowe

Kompleksowa produkcja spotów reklamowych przeznaczonych do emisji w rozgłośniach radiowych o dowolnym zasięgu.

Branded content

Branded content to forma komunikacji z konsumentem, która polega na niebezpośredniej promocji produktu czy usługi poprzez publikowanie treści angażujących zarówno internautów, jak i odbiorców tradycyjnych mediów. Działania z zakresu branded content mają na celu pokazanie ciekawych i przydatnych aspektów reklamowanego produktu czy marki, zapoznanie konsumentów z wartościami, które reprezentuje dana firma.

Dubbing

Posiadamy doświadczenie w adaptacji zagranicznych produkcji filmowych. Oferujemy tłumaczenia tekstów lektorskich oraz profesjonalny podkład głosu polskiego narratora i aktorów - dubbing.

Teledyski

Zajmujemy się profesjonalną produkcją klipów muzycznych.

Oferujemy w tym zakresie pełną obsługę - od tworzenia scenariusza, przez nagranie, po montaż dźwięku i obrazu.

Koncerty

Pomagamy w organizacji scen, oświetlenia i nagłośnienia na koncerty. Zajmujemy się kompleksową produkcją i postprodukcją zapisów z wydarzeń muzycznych.

Prezenterzy telewizyjni

Współpracujemy z zespołem doświadczonych dziennikarzy i prezenterów Telewizji WTK, którzy mogą pełnić rolę sprawozdawców, komentatorów czy moderatorów. Ich kompetencje i doświadczenie medialne na pewno wzbogacą każdą relację telewizyjną czy internetową. Profesjonalni dziennikarze sprawdzą się także podczas realizacji debat o różnej tematyce.

 
Konferansjerzy

Wśród naszych współpracowników są doświadczeni, profesjonalni konferansjerzy. W swojej ofercie mają prowadzenie gal, eventów, oficjalnych spotkań i prezentacji, a także imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych.

Billboardy sponsorskie

Siedmio lub ośmiosekundowe billboardy (animowane lub video) emitowane przed i po poszczególnych programach - informacja

o sponsorze danej pozycji programowej.

Prezentacje multimedialne

Prezentacje wspomagające odczyty, wykłady i wystąpienia. Mogą zawierać tekst, zdjęcia, grafiki, wykresy i pliki video, dostarczane na dowolnym nośniku.

Przygotowanie i mastering płyt DVD i CD

Projektowanie okładek, nadruków na płyty, menu DVD oraz przygotowywanie materiałów do tłoczenia.

Nagrywanie materiałów wideo na taśmy Betacam SP

Nagrywanie materiałów dostarczonych na taśmach miniDV, DV, DVCAM, płytach DVD, lub dyskach na taśmy Betacam SP.

Zgrywanie z taśm Betacam SP

Zgrywanie materiałów wideo z taśm BETACAM SP na taśmy miniDV ,DV, DVCAM lub na płyty DVD.

Wynajem studia greenbox

W studio znajduje się GREENBOX (z cykloramą) o powierzchni 45 m2 i ścianach o wysokości 4 m, co pozwala na realizację nawet kilku osobowych scen.

Make-up i charakteryzacja

Oferujemy profesjonalny make-up do studia telewizyjnego, na plan filmowy i sesje fotograficzne. Zajmujemy się także pełną charakteryzacją na potrzeby telewizyjne i filmowe.

Filmy instruktażowe

Filmy pokazujące zalety produktów i towarów. Interaktywne instrukcje obsługi i spoty prezentujące, jak właściwie wykorzystać produkt po zakupie.

Kampanie społeczne

Tworzenie kampanii rozpoczynamy od gruntownej analizy problemu. Staramy się poznać i zrozumieć jego konteksty, by zwrócić na niego społeczną uwagę. Wykorzystujemy różne techniki - wideo, animację, grafikę - i dostosowujemy je do takich środków przekazu, które umożliwiają dotarcie do jak największej grupy odbiorców.

RODO info obraz

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dorogi Uzyktowniku! W związku z RODO (Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych) zmieniliśmy naszą politykę prywatności. Dbając o twoje bezpieczeństwo w naszej Polityce Prywatności opisaliśmy na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.