facebook
case study case study - idee wprawiamy w ruch

PRZYKŁADY REALIZACJI CASE STUDY

Idee wprawiamy w ruch! Jak to robimy? Wszystko zaczyna się od burzy mózgów. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami klienta, w głowach specjalistów od kreacji, animatorów i producentów video rodzą się różne koncepcje – najlepsze przechodzą do kolejnych etapów. Wtedy przychodzi czas, by pomysł został wprowadzony w tryby pracy poszczególnych specjalistów. To moment, kiedy wyłania się finalny pomysł – kreacja, która szybko zmienia się w ideę! Ta z czasem ewoluuje, rozwija się i nabiera realnych kształtów. Gotową ideę pozostaje wprawić w ruch i wdrożyć!

 

Każdy z projektów traktujemy indywidualnie – badamy potrzeby klienta i wspólnie wyszukujemy najbardziej trafną formę przekazu.

 

Dalej to już kwestia ciężkiej pracy poszczególnych osób. Środki, z jakich korzystamy zawszą są nieszablonowe, innowacyjne i zawsze staramy się wyznaczać nowe standardy.  Tylko cel zawsze pozostaje bez zmian – efekt naszych działań ma być nowoczesny, kreatywny i – co najważniejsze – dokładnie taki, jakiego oczekiwał klient.

18. PKO POZNAŃ MARATON

PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza to jeden z największych, corocznych wydarzeń biegowych w kraju. Chociaż co roku maraton cieszy się zainteresowaniem, to tegoroczna 18. edycja okazała się rekordowa pod względem frekwencji. Wystartowało 7478 uczestników, a metę przekroczyło 6378 osób, pokonując 42,195 km. Na trasie biegaczom towarzyszyła Telewizja WTK wraz z zespołem FilmLab.

Transmisja 18. PKO Poznań Maratonu trwała od ostatnich minut przed wystartowaniem do 4:16:27 godziny maratonu. Przez prawie 5 godzin relacjonowaliśmy zmagania zawodników, podczas których nie zabrakło rywalizacji, zmęczenia, ale również niesamowitej energii, aktów przyjaźni oraz euforii po przekroczeniu mety.

Nad realizacją transmisji maratonu pracowało 20 osób:
- 2 komentatorów
- 2 reporterów
- 8 operatorów
- 2 realizatorów wizji
- 2 realizatorów dźwięku
- 2 techników emisji
- 2 kierowców (obsługa techniczna)

Razem z maratończykami na trasę wyruszyły 4 punkty realizacyjne:
- 2 mobilne po trasie, czyli 2 wozy transmitujące czołówkę biegaczy - kobiet i mężczyzn
- 2 niezależne wraz z 2 reporterami

Mobilne studio komentatorów znajdowało się na mecie, skąd:
- 2 komentatorów oraz ich goście relacjonowali przebieg maratonu

- 4 kamery rejestrowały wydarzenia oraz finał maratonu w mobilnym studioRelacja 18. PKO Poznań Maratonu transmitowana była na stronie WTK PLAY oraz na fanpage’u WTK.
O możliwości śledzenia maratończyków na WTK Play i poprzez aplikacje mobilne informowali:

Poznań Maraton:
https://www.instagram.com/p/BaGubd_AvrK/?taken-by=poznanmaraton

Polski Portal dla Biegaczy Wszystko o Bieganiu:
http://wszystkoobieganiu.pl/wazne-informacje-przed-startem-w-18-pko-poznan-maraton/

Festiwal Biegów:
http://www.runningfestival.pl/biegajacy-swiat/18-pko-poznan-maraton-najwazniejsze-przedstartowe-informacje#

PolskaBiega.pl:
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/7,105613,22503913,koncowe-odliczanie-do-18-pko-poznan-maratonu-i-najwazniejsze.html

Retransmisję można obejrzeć na WTK PLAY oraz na Facebooku:
https://wtkplay.pl/video-id-35065-18_pko_poznan_maraton_pelna_relacja
https://www.facebook.com/wtk.tv/videos/1658283760901880/

RODO info obraz

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dorogi Uzyktowniku! W związku z RODO (Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych) zmieniliśmy naszą politykę prywatności. Dbając o twoje bezpieczeństwo w naszej Polityce Prywatności opisaliśmy na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.